Nº1 en venda de pernils a tot Europa
CAIXA x24 - Paté d'escorpora Agromar
Contenido del pack
El paté d Escórpora Agromar és un saborós paté amb un alt contingut d'escórpora, més d'un 40%. Elaborat amb productes frescos per especialistes en peix del Cantàbric.
Recomanem servir fred sobre torrades fines de pa. També acompanyant un filet de lluç al vapor.
Conservas gourmet Agromar
Una vez confirmado tu pedido, este será preparado y enviado a través de la empresa de mensajería. Los plazos de entrega y los gastos de envío dependerán del destino y de su peso. En el transcurso del proceso recibirás información detallada del estado de tu pedido.
Consulta información y costes del transporte aquí.
Todos nuestros productos agromar se envían enlatados para una mejor conservación y que así puedan conservar toda su jugosidad, sabor y aroma hasta que lo recibas. Se envía en una caja de cartón duro y cinta flejada para asegurar su transporte.
Mira aquí todos los detalles de la presentación del producto.
Información sobre conservación y consumo de nuestros productos. Instrucciones sobre cómo conservar y consumir las conservas Agromar.
Consulta más información sobre conservación y consumo de las conservas Agromar aquí.
Sobre las conservas Agromar
Información y curiosidades sobre las conservas agromar. Los tipos de conservas agromar que hay, su modo de elaboración y todo el proceso hasta que están listos para ser consumidos.
Descubre toda la información que necesitas saber sobre las conservas Agromar aquí.
Fitxa tècnica
- Origen
- Gijon (Espanya)
- Preu per kilo
- 29.5 €/Kg
- Peso neto
- 100 gr.
- Fabricant
- Conservas Agromar S.L.
- Ingredients
- Cap-roig, mantega, filet de mantega, tomàquet, proteïna làctia, ou en pols, vi, sal, espècies
- Valors nutricionals
- Valor energètic (calories) 631Kj / 152Kcal; greixos 11g, saturats 5g; hidrats de carboni 3g, sucres 1.6g; proteïnes 0g; fibra 0.13g; sal 1.5g
- Al·lèrgens & co
- Peix i productes a base de peix, derivats lactis, ou
- Format
- Estoig metàl·lic de 100 gr.
Per què inscriure's a Club Jamonarium?
Inscriure's a Club Jamonarium té molts beneficis exclusius per a socis. Aquests són alguns:
- Descomptes i ofertes exclusives.
- Novetats sobre els nostres productes
- Comunicacions personalitzades
- Més assistència a les teves comandes
- Regals i sorteigs per a socis
- Molts més beneficis!
Inscriu-te a Club Jamonarium i comença a gaudir dels seus beneficis
9 altres productes de la mateixa categoria:
Popular products